Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » На проспекті Соборному у Запоріжжі змінять схему руху транспорту через ремонт будинку на Анголенко

На проспекті Соборному у Запоріжжі змінять схему руху транспорту через ремонт будинку на Анголенко

На проспекті Соборному у Запоріжжі змінять схему руху транспорту через ремонт будинку на Анголенко

Ілюстративне фото / Иллюстративное фото

У Запоріжжі на проспекті Соборному тимчасово змінять схему руху транспорту. Це пов’язано з відновлювальними роботами в будинку, пошкодженому ракетою РФ у ніч на 18 жовтня 2023 року. Орієнтовна дата початку робіт – 26 червня.

Про це 21 червня повідомили в пресслужбі Запорізької обласної військової адміністрації (ЗОВА) з посиланням на ДП “Місцеві дороги Запорізької області”.

“Зміни в дорожньому русі необхідні через рух будівельної техніки, а також для забезпечення безпеки пішоходів на ділянці навколо будинку,” – зазначають у повідомленні.

Тимчасова схема руху буде діяти до завершення ремонту будинку по пр. Соборний, 44.

Тимчасова схема руху
Тимчасова схема руху біля дому по проспекту Соборний, 44

Будинок по проспекту Соборний, 44 був частково зруйнований російською ракетою 18 жовтня 2023 року.


Раніше журналісти Inform.zp.ua писали, що у Запоріжжі рух по Дніпровській ГЕС буде тимчасово обмежено.