Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Запоріжсталь розпочала капітальний ремонт доменної печі №4

Запоріжсталь розпочала капітальний ремонт доменної печі №4

Запоріжсталь розпочала капітальний ремонт доменної печі №4

Запоріжсталь / Запорожсталь

Металургійний комбінат «Запоріжсталь» згідно з інвестиційною програмою підприємства, розпочав капітальний ремонт третього розряду доменної печі (ДП) №4. Загальна вартість робіт становить 92 млн грн.

Про це повідомила пресслужба заводу.

Роботи розпочались 19 червня і триватимуть до 27 червня. Під час капремонту буде здійснено заміну застарілих систем та обслуговування існуючих елементів печі. До виконання робіт залучено досвідчених фахівців доменного цеху, «Метінвест-Промсервісу», «Запоріжвогнетриву» та «Еталонбудсервісу».

З 2012 року на оновлення доменних печей, основних вузлів та агрегатів доменного переділу комбінат скерував близько 5 млрд грн. У поточному році «Запоріжсталь» вже провела капітальний ремонт доменної печі №2, витративши на це понад 85 млн грн.


Нагадаємо, у Запоріжжі може подорожчати хліб. Це пов’язано з відключеннями електроенергії, дефіцитом сировини та браком кадрів для виготовлення продукції.