Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Освіта » Запорізька область отримала понад 78 млн грн на шкільні автобуси

Запорізька область отримала понад 78 млн грн на шкільні автобуси

Запорізька область отримала понад 78 млн грн на шкільні автобуси

Шкільний автобус / Школьный автобус

Запорізька область отримала субвенцію на закупівлю шкільних автобусів у розмірі понад 78 мільйонів гривень.

Про це повідомили в Запорізькій ОВА.

У травні обласні військові адміністрації надавали на розгляд комісії Міністерства освіти і науки України інформацію про кількість учнів, яких потрібно підвозити до навчальних закладів шкільними автобусами. Наразі Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо затвердження розподілу коштів з державного до місцевих бюджетів на придбання шкільних автобусів у 2024 році.

Загальна сума субвенції для 22 областей становить 1 мільярд гривень, з яких частка Запорізької області складає понад 78 мільйонів гривень. Це дозволить області забезпечити підвіз учнів до більш безпечних територій у школи з укриттями, що надасть дітям можливість отримувати якісну освіту офлайн. Цей крок є частиною реалізації проєкту будівництва «підземних шкіл».


Нагадаємо, у Запоріжжі та Запорізькій області розпочалися роботи з будівництва підземних шкіл. Одну з них будують майже в центрі міста на території комунального закладу “Запорізька спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів “Січовий колегіум”.

Будівельники вже розпочали роботи в 5 школах: три у Запоріжжі та дві у Запорізькому районі. По графіку ці п’ять шкіл мають бути готові в 2024 році. Всього 10 «підземних шкіл» обласна влада планує побудувати в Запорізькій області найближчим часом.

Також в Запоріжжі планують збудувати 11 укриттів в міських школах. На це ЮНІСЕФ може виділити громаді 3 млн доларів. Якими повинні бути шкільні укриття читайте в матеріалі  Inform.zp.ua.