Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Їжа » В Запоріжжі замість Ашану в ТРЦ CITY MALL відкрилось Сільпо

В Запоріжжі замість Ашану в ТРЦ CITY MALL відкрилось Сільпо

В Запоріжжі замість Ашану в ТРЦ CITY MALL відкрилось Сільпо

Супермаркет “Сільпо” / Супермаркет “Сильпо”

Новий Сільпо відкрився в ТРК CITY MALL. Супермаркет замінив АШАН, який закрився у Запоріжжі 3 березня 2024 року.

Сьогодні, 20 червня, об 11:00 в ТРК CITY MALL почав працювати супермаркет Сільпо.

В супермаркеті будуть представлені: смаколики, фермерські продукти від «Лавки Традицій», піца власного виробництва, випічка з власної пекарні, кондитерські вироби на замовлення для особливих подій, свіже м’ясо, яке дозріває та обвалюється прямо у супермаркеті, риба власного копчення й засолення.

Супермаркет Сільпо в ТРК CITY MALL працюватиме щодня з 8:00 до 22:00. Сьогодні, у день відкриття, супермаркет працюватиме із 11:00 до 22:00. Під час повітряних тривог ТРК CITY MALL не працює.


Для довідки: 

ТРК “City Mall” – найбільш популярний торговельно-розважальний комплекс в Запоріжжі, який запрацював у 2011 році. Його площа складає 23 400 кв. м, із паркінгом на 800 місць. Після початку повномасштабного вторгнення і закриття ТРК “Аврора”, “City Mall” залишився найбільшим торгівельним центром у Запоріжжі. Але у березні 2023 року суд наклав арешт на майно групи компаній, яка володіє ТРК “City Mall”. ТРК потрапив у скандал із обʼєктами нерухомості в окупованому Криму.

Мережа «Сільпо» належить торгово-промисловому холдингу Fozzy Group. До нього також входять гіпермаркети Fozzy, продуктові «Фора», дискаунтери THRASH!, аптеки «Біла ромашка», магазини мобільного зв’язку Ringoo, ресторани, виробництва, кондитерські і туристична агенція «Сільпо Вояж». Торгова мережа Сільпо входить в групу Fozzy, яку в 1997 році заснували Володимир Костельман, Роман Чигир, Олег Сотніков і Юрій Гнатенко. Вони володіють компанією і зараз.