Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На окупованих територіях  Запорізької області брак працівників 

На окупованих територіях  Запорізької області брак працівників 

На окупованих територіях  Запорізької області брак працівників 

Ілюстрація

Величезні черги в лікарнях, замість вчителів в школах викладають прибиральниці та кочегари, та інші подробиці про нестачу кадрів на окупованих територіях Запорізької області читай далі на inform.zp.ua

«Катастрофічно не вистачає кадрів – і на підприємствах і в державних структурах. Загарбники шукають понад 9 тисяч фахівців» – про це повідомив Голова ЗОВА Іван Федоров у своєму телеграм-каналі.

Начальник ЗОВА зазначає, що велика кількість кваліфікованих фахівців виїхали з окупованих територій Запорізької області ще в перший рік війни. Наразі замінити їх нікому.

«У лікарнях через брак фахівців величезні черги – неможливо оперативно отримати допомогу», – зазначає Федоров.

Щодо освітніх закладів, то, за словами Федорова, викладають прибиральниці та кочегари.

«Окупаційні адміністрації та силові структури заповнені або завезеними “спеціалістами”,  або місцевими маргіналами», – каже Федоров.

Як писав раніше Inform.zp.ua, окупанти вивезли понад 40 дітей з Бердянську до росії.

Авторка: Анжеліка Ванько