Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запорізькій міськраді проводилися обшуки: коментар Регіни Харченко

У Запорізькій міськраді проводилися обшуки: коментар Регіни Харченко

У Запорізькій міськраді проводилися обшуки: коментар Регіни Харченко

Регина Харченко. Фото с телеграм-канала секретарши гордского совета

Сьогодні, 19 червня, відбувся неформальний брифінг секретарки Запорізької міської ради Регіни Харченко у дворі мерії з журналістами, під час якого посадовиця прокоментувала чутки щодо обшуків.

Журналісти поцікавилися у Регіни Харченко щодо обшуків у приміщенні Запорізької міської ради, які проходили в одного з заступників міського голови. Секретарка міськради підтвердила інформацію.

Нагадаємо, у Запоріжжі планують створити робочу групу, яка буде перевіряти прозорість міської ради. Також ця група буде впроваджувати зміни в підзвітність влади.

У Запоріжжі планують створити робочу групу, яка буде аналізувати досвід “прозорих” міст та впроваджувати такі рішення. Ця група розробить стратегію підзвітності міськради.

“Це буде базовим критерієм щодо проходження щорічної атестації посадовців міської ради”, – каже Регіна Харченко.  

Ще одним кроком до підзвітності міської влади стануть щомісячні наради, де будуть обговорювати актуальні питання життєдіяльності міста.