Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Мешканці Оріхова обговорюють ймовірність здачі Оріхова Силами оборони: коментар Івана Федоров

Мешканці Оріхова обговорюють ймовірність здачі Оріхова Силами оборони: коментар Івана Федоров

Мешканці Оріхова обговорюють ймовірність здачі Оріхова Силами оборони: коментар Івана Федоров

Фото: Сергій Скібчик

Сьогодні, 17 червня, під час брифінгу очільник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров спростував чутки щодо того, що прифронтовий Оріхів готують до здачі.

Він наголосив, що на сьогодні таких варіантів ніхто не обговорює, навпаки, ведуться перемовини щодо посилення оборони на цьому напрямку, зокрема – будівництво фортифікаційних споруд.

“Сьогодні не йдеться про здачу Оріхова, це навіть не обговорюється. Сьогодні ми спільно проводимо роботи по деяких напрямках.

По-перше, це будівництво додаткових фортифікаційних споруд, які суттєво допоможуть військовим. Не можу сказати де. По-друге, сьогодні ми забезпечуємо всім необхідним військових для того, щоб вони могли тримати лінію фронту”, – зауважив Іван Федоров.

Нагадаємо, в Оріхівському будинку культури не залишилось вікон, дверей та стелі. Проте росіянам не вдалось знищити портрет Кобзаря. Робота невідомого художника міцно трималась на залишках стін будинку культури. Поліцейським вдалося врятувати в руїнах портрет Тараса Шевченка.