Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Здоров'я » Персонал Запорізького протипухлинного центру звільняють: коментар Івана Федорова

Персонал Запорізького протипухлинного центру звільняють: коментар Івана Федорова

Персонал Запорізького протипухлинного центру звільняють: коментар Івана Федорова

Запорізький протипухлинний центр виступив проти такого рішення ліквідувати заклад. Фото: Суспільне. Запоріжжя

Сьогодні, 17 червня, голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров прокоментував ситуацію зі звільненням працівників Запорізького протипухлинного центру, який було приєднано до Запорізької обласної клінічної лікарні. 

Очільник ЗОВА Іван Федоров прокоментував ситуацію на брифінгу. 

За його словами, звільняють першочергово тих, хто не виконує розпорядження щодо об’єднання медзакладів. Він зазначив, що це розпорядження намагалися неодноразово оскаржити в суді, однак на сьогодні воно є чинним.

“Зі своїх посад звільняють людей, які всіляко перешкоджають роботі цих закладів. Їх звільняють за те, що вони не виконують своїх обов’язків”, – розповідає він.

Федоров також додав, що звільняють людей, які займають адміністративні посади. За його словами, їхня лікарська діяльність є другорядною.

Серед причин доцільності об’єднання медзакладів зазначено, що онкоцентр міг безкоштовно отримати лінійний прискорювач, який би був закуплений з держбюджету за 39 млн грн. Проте, керівництво запорізького медзакладу вирішило самостійно купити цей пристрій за 100 млн грн, а заявку на отримання техніки від держави не подало.

Нагадаємо, голова Запорізької обласної військової адміністрації підписав указ 6 травня 2024 року про приєднання “Запорізького регіонального протипухлинного центру” до “Запорізької обласної клінічної лікарні”. На думку посадовців, таким чином вдасться сформувати спроможну мережу в рамках нового етапу медреформи.

Запорізький протипухлинний центр подав до суду позов проти об’єднання з іншими лікарнями, щоб оскаржити рішення ЗОВА. Суд відмовив онкологічному центру.

Крім того, керівництво медзакладу адресувало відповідну петицію до Президента України.