Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 843-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

843-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

843-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

ЗСУ

Як минув 843-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини для Запоріжжя та області за сьогодні.

На Запорізькому напрямку українські військові знищили міномет окупантів разом з особовим складом. Роботу ЦСП “Омега” відзначив Генштаб.

Після 16 липня військовозобов’язаним запоріжцям повістки зможуть надсилати поштою. Саме тоді завершиться відведений законом строк для оновлення даних.

Відомий американський журналіст Саймон Шустер днями приїхав до Запоріжжя. Журналіст відвідав острів Хортицю, ДніпроГЕС та відбудований квартал на проспекті Соборному.

Вдень аеророзвідники виявили на Запорізькому напрямку польовий склад боєкомплекті окупантів. Вночі дронами було завдано удар по складу та вогневим позиціям росіян.