Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 840-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

840-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

840-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

Ілюстративне фото / Иллюстративное фото

Як минув 840-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини для Запоріжжя та області за сьогодні, 12 червня.

17-річні громадяни України, які перебувають за кордоном, повинні стати на військовий облік та оновити свої дані. Зробити вони це мають через дипломатичні установи.

У ніч на 12 червня російські військові завдали ракетно-авіаційного удару по Україні, застосувавши ракети повітряного та наземного базування, а також ударні БпЛА. Під ударом опинилася і Запорізька область.

У Запоріжжі з березня 2024 року працює центр рекрутингу, де надають консультації та допомагають отримати посади в армії, які можуть допомогти українським захисникам. Понад 1300 запоріжців отримали консультації особисто, або ж за телефоном. Отримали посади через центр рекрутингу близько 200 людей. Журналісти Inform.zp.ua побували у центрі рекрутингу та дізнавалися, які посади та заробітні плати пропонують запоріжцям.

Сьогодні, 12 червня, росіяни поцілили в один із обʼєктів критичної інфраструктури у Запоріжжі. Є пошкодження. За словами посадовця, минулося без постраждалих.