Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Чи можуть запоріжці за кордоном оновити свої дані через Резерв+

Чи можуть запоріжці за кордоном оновити свої дані через Резерв+

Чи можуть запоріжці за кордоном оновити свої дані через Резерв+

Резерв+

17-річні громадяни України, які перебувають за кордоном, повинні стати на військовий облік та оновити свої дані. Зробити вони це мають через дипломатичні установи.

Про це в етері телемарафону повідомив речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін.

Варто зазначити, що такі особи не можуть оновити свої дані через застосунок Резерв+.

За словами Дмитра Лазуткіна, юнакам необхідно особисто з’явитися до дипломатичних установ, принести свої документи та стати на військовий облік. Після цього дані будуть передані до ТЦК та СП в Україні.

«Це дуже важливо, тому що не так перевантажує ТЦК тими людьми, які мали б приїжджати в Україну. Вони зможуть це зробити за кордоном та продовжити своє навчання, щоб у майбутньому застосувати свої знання на благо України», – наголосив він.

Раніше ми писали, що бронювання військовозобов’язаних, терміни дії відстрочок яких не закінчилися станом на 7 травня 2024 року, буде подовжено на три місяці.

“Запоріжжяобленерго” бронює військовозобов’язаних працівників від мобілізації. В компанії оприлюднили перелік відповідних вакансій та розмір зарплат.

Кабмін хоче прив’язати можливість бронювання від мобілізації до заробітної плати. За цією ідеєю, люди, які заробляють від 35 тисяч гривень, зможуть не служити.