Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Історія » О. Хортиця » У Запоріжжі відбудеться лекція “Вишукана кухня козацької старшини XVIII ст.”: де вона буде проходити

У Запоріжжі відбудеться лекція “Вишукана кухня козацької старшини XVIII ст.”: де вона буде проходити

У Запоріжжі відбудеться лекція “Вишукана кухня козацької старшини XVIII ст.”: де вона буде проходити

Ілюстративне фото

У суботу, 15 червня, об 11:00 у Музейних студіях “Місто за порогами” за адресою бул. Центральний, 3 (“Будинок взуття”, 2-й поверх) відбудеться лекція “Вишукана кухня козацької старшини XVIII ст.”.

Про це повідомляє пресслужба Національного заповідника “Хортиця”.

На лекції присутнім розкажуть про вишукану кухню козацької старшини у XVIII столітті.  Вхід коштує 80 гривень, а для дітей — 40 грн. Окрім цього, організатори підготували для своїх гостей сюрпризи.

Нагадаємо, у Запорізькій обласній військовій адміністрації внесли зміни в рішення про заборону відвідування острова Хортиця. Запоріжцям офіційно дозволено гуляти поблизу туристичних об’єктів.

В документі зазначено, що від 10 березня 2024 року містянам дозволено перебувати в межах садів та ріллі колишнього Державного сільськогосподарського підприємства “Хортиця”, о. Байда, о. Дубовий, о. Розтьобін, скелі Три Стоги та Два брати. Також дозволено гуляти в лісах, прилеглих до туристичних об’єктів Національного заповідника “Хортиця” в північно-східній частини острова.