Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі виділили кошти на аварійний ремонт доріг

У Запоріжжі виділили кошти на аварійний ремонт доріг

У Запоріжжі виділили кошти на аварійний ремонт доріг

Ремонт доріг

В умовах війни не йде мова про капітальний ремонт або масштабні роботи у Запоріжжі. Однак аварійний ремонт доріг та тротуарів місту потрібен. На аварійний ремонт доріг надані кошти.

Про це повідомили в мерії Запоріжжя.

За результатами обстеження встановлено, що першочерговий аварійний ремонт доріг у Запоріжжі необхідно виконати на площі майже 57,5 тисяч квадратних метрів, тротуарів – на площі 3,8 тисяч квадратних метрів. Також потребують ремонту і внутрішньоквартальні дороги, проїзди, тротуари.

Під час 23-ї сесії міської ради, яка відбулась 5 червня, з бюджету міста було виділено 84 мільйони гривень на ремонт, утримання доріг, тротуарів.

З них 14 мільйонів гривень – на ремонт внутрішньоквартальних доріг, тротуарів.

Нагадаємо, 5 червня депутати ухвалили на сесії Запорізької міської ради рішення про продаж пам’ятника Леніну. Вперше з 2016 року монумент виставлять на аукціон за 10-15 млн гривень.

4 червня відбулося засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради. Посадовці ухвалили рішення у сфері транспорту, благоустрою, пільги тощо.

Раніше ми вже писали, що у Запоріжжі планують повернути платний проїзд в трамваях та тролейбусах. Так проїзд в громадському транспорті (трамваї, тролейбуси та автобуси) – буде коштувати 10 грн.

Робоча група з благоустрою Запоріжжя на засіданні запропонувала на проспекті Соборному прибрати МАФи та зовнішню рекламу. Ці зміни відбудуться в рамках проєкту “Європейський проспект”.