Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запоріжжя уникне відключення світла 2 червня

Запоріжжя уникне відключення світла 2 червня

Запоріжжя уникне відключення світла 2 червня

Ілюстративне фото

У Запоріжжі сьогодні, 2 червня, не будуть відключати електроенергію через планові ремонтні роботи.

Про це повідомляють у пресслужбі ПАТ “Запоріжжяобленерго”.

У графіку відключень сьогоднішньої дати, 2 червня, взагалі немає. Тому у Запоріжжі не буде планових відключень електроенергії.

Також дізнатися причину відсутності енергопостачання, у тому числі щодо аварійних відключень можна у кол-центрі ПАТ «Запоріжжяобленерго» за телефоном 0-800-304-502.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі будуть погодинні обмеження енергопостачання. Відключення світла застосують для п’ятої черги.

Тариф на електроенергію для побутових споживачів в Україні залишиться незмінним – 2,64 грн за кіловат.

Кабмін розглядає варіант підвищення тарифу на електроенергію для населення через російські атаки на енергетичну інфраструктуру України.