Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У передмісті Запоріжжя можуть пролунати вибухи 29 травня

У передмісті Запоріжжя можуть пролунати вибухи 29 травня

У передмісті Запоріжжя можуть пролунати вибухи 29 травня

Вибух

Сьогодні, 29 травня, з 12:00 до 12:20 на території Біленьківської громади Запорізького району лунатимуть вибухи.

Про це повідомили в поліції Запорізької області.

Поліцейські управління вибухотехнічної служби ГУНП в Запорізькій області будуть знищувати боєприпаси.

“Просимо зберігати спокій при звуках вибухів та реагувати тільки на сигнали повітряної тривоги!”, – зазначають в поліції.

Новини, які ви могли пропустити за вчорашній вечір:

Кабінет Міністрів визначив об’єкти критичної інфраструктури, де не будуть вимикати світло під час обмежень. Так в Запоріжжі з електрикою залишаться: органи влади, ТЦК та СП, лікарні, правоохоронні органи, підприємства (оборонного комплексу) та інші установи.

В Запоріжжі жінка, яка обіймала посаду землевпорядника, за 50 тисяч доларів хотіла віддати землю в центрі міста під будівництво спортивного комплексу. Вона взяла на себе обов’язки “вирішити питання” з міською радою.

Внаслідок удару по міжнародному аеропорту в Запоріжжі 26 травня було пошкоджено термінал. Ракетна атака росіян призвела до засмічення землі відходами. Фахівці продовжують розраховувати збитки.