Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Новий автобусний маршрут запустили у Запоріжжі

Новий автобусний маршрут запустили у Запоріжжі

Новий автобусний маршрут запустили у Запоріжжі

Автобус ЗАЗ А10

Відсьогодні, 28 травня, у Запоріжжі організовано роботу автобусного маршруту загального користування №27 за маршрутом «Вокзал Запоріжжя І – Міська лікарня №7».

Про це повідомили на сайті Запорізької міськради.

Розклад руху нового автобуса:

– зупинка міського транспорту «Вокзал «Запоріжжя I» – 08:00 год., 09:00 год., 10:00 год., 11:00 год., 12:00 год., 13:00 год.

– зупинка міського транспорту «Міська лікарня №7» – 08:45 год., 09:45 год., 10:45 год., 11:45 год., 12:45 год., 13:45 год.

Нагадаємо, з 1 травня в Україні відбудуться зміни в Правилах дорожнього руху. Відтепер ближнє світло фар має бути ввімкнене поза населеного пункту на дорозі цілий рік. Раніше ця норма діяла тільки з 1 жовтня по 1 травня.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів вніс зміни до Правил дорожнього руху. Мета цього рішення – наблизити українське законодавство до Європейського Союзу. 

  • водії поза населеними пунктами повинні вмикати під час руху денні ходові вогні цілий рік (раніше це правило діяло з 1 жовтня до 1 травня). В разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар;
  • заборонили перевозити дітей зростом менше 150 см у транспортних засобах без використання дитячих утримувальних систем, які дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу, і на задньому сидінні мотоцикла та мопеда, крім низки випадків;
  • уточнили перелік дорожніх знаків, що позначають спеціальні місця для стоянки на автомагістралях і дорогах для автомобілів.

Також 23 квітня сталася дорожньо-транспортна пригода в одному із районів міста Запоріжжя. У ДТП потрапило одразу три авто. Після огляду лікарями чоловік від госпіталізації відмовився. Інші водії не постраждали.