Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » 822-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

822-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

822-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

ЗСУ. Фото: Генштаб

Як минув 822-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини про війну за сьогодні.

На заході Запорізької області тривали позиційні бої, але ніяких змін на лінії фронту в цьому районі не відбулося. Російські війська проводили наступальні операції.

Працівники Центру з розшуку осіб знайшли у Запорізькій області 300 людей, зниклих безвісти за особливих обставин, серед них 51 людина — в полоні.

У Запоріжжі на Майдані Героїв сьогодні, 25 травня, відбулася акція на підтримку полонених захисників Маріуполя. До заходу долучилося майже 100 людей.

Графіки погодинних відключень по всій Україні змінили та додали 2 години до часу відключень світла. Якщо раніше графіки планували застосувати з 20:00 до 22:00, тепер їх застосовуватимуть з 20:00 до 00:00.