Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » Мітинг на підтримку полонених захисників Маріуполя пройшов у Запоріжжі 25 травня (ФОТО)

Мітинг на підтримку полонених захисників Маріуполя пройшов у Запоріжжі 25 травня (ФОТО)

У Запоріжжі на Майдані Героїв сьогодні, 25 травня, відбулася акція на підтримку полонених захисників Маріуполя. До заходу долучилося майже 100 людей.

Про це повідомляє “Суспільнею Запоріжжя”.

На мирний акції були рідні та близькі полонених українських захисників.

Анна, дружина військового, що знаходиться в полоні:

“Коли почалася повномасштабна війна, вони потрапили на Маріуполь. Там виходили за наказом, їм казали, що збережуть життя. Ми віримо, що вони всі повернуться і все буде добре.Чоловік казав: “Це моя Україна, буду йти”. Ніхто ж не знав… Але я думаю, що він би все одно пішов. Останнє смс було про те, що все буде добре, я вас люблю, чекайте”.

Людмила, мати військополоненого медика:

“Одна надія, що світ почує і допоможуть звільнити захисників Маріуполя. Уже два роки — страждань, сліз, очікувань, надії. Хлопці чекають на повернення. Ми тут, бо вони нас захистили. В останнє ми говорили з сином у 2022 році. Він мені сказав, “мама, я тебе люблю, обов’язково буду дома”.

Тамара та Ірина, мати та дружина військовополоненого:

“Він міг вийти, але не захотів, лишився з хлопцями, почав захищати нашу країну. Декілька раз телефонував, прощався з життям, ми на колінах стояли молилися. Вони там були у такій ситуації, що, з його слів, нереально було вижити. Дуже багато побратимів загинули у нього на очах, розлетілися на шматки. Каже: “контузію отримав, але живий”.

Нагадаємо, в Запоріжжі проходив автопробіг на підтримку Маріупольського Гарнізону. На заході були присутні рідні військовослужбовців 36 бригади, 23 бригади, 55 бригади, ТРО та поліції.