Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » В Запоріжжі 25 травня будуть погодинні відключення світла: яка черга залишиться без світла

В Запоріжжі 25 травня будуть погодинні відключення світла: яка черга залишиться без світла

В Запоріжжі 25 травня будуть погодинні відключення світла: яка черга залишиться без світла

Ілюстративне фото

25 травня в Запоріжжі будуть погодинні обмеження енергопостачання з 20:00 до 22:00. Відключення світла застосують для Першої черги.

Про це повідомляє ПАТ “Запоріжжяобленерго”.

Через дефіцит електроенергії в енергосистемі України 25 травня введуть ліміти споживання електроенергії.

Запоріжців просять споживати електроенергію ощадливо та відповідально – аби уникнути відключень електроенергії або скоротити їхню тривалість.

Списки черг, які вимикають під час погодинних відключень в Запоріжжі:

Чому почалися відключення світла?

Дефіцит в енергосистемі Україні стався внаслідок ракетних ударів ворога по українським електростанціям.

“З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень – цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, особливо у години максимального споживання. Тому Диспетчерський центр «Укренерго» змушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів”, – пояснили в “Укренерго”.

За словами голови правління НЕК «Укренерго» Володимира Кудрицького, потепління дещо знизило рівень споживання електроенергії в Україні. І це, ймовірно, дасть можливість не відключати споживачів упродовж ночі та вранці. Вимушені обмеження триватимуть ще упродовж місяців – і влітку, і восени та взимку.