Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 819-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

819-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

819-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

Українські військові

Як минув 819-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини про війну за сьогодні, 22 травня.

У ніч на 22 травня в межах Запорізької області вдалося збити ударні БПЛА росіян типу «Shahed-131/136». Їх запускали із районів Приморсько-Ахтарськ, Курськ – рф та території тимчасово окупованого Криму.

Вночі 22 травня у Запорізькій області вдалося збити керовану авіаційну ракету Х-59/69 та безпілотники, що запускали російські військові.

Російські військові завдали ракетного удару по Запоріжжю 21 травня. Також під обстрілом опинилися міста і села Пологівського та Василівського районів. Обійшлося без жертв.

Щоденно армія РФ обстрілює Запорізьку область по 200, 300, а то й 400 разів. Медики  стикаються з новими викликами у лікуванні цивільних та військових. Окрім фізичних ушкоджень, запоріжці отримують психологічні травми, з’явилися акуботравми – контузії від вибухів чи вибухових хвиль. У планах – створити у Запорізькій області єдиний центр реабілітації для військових та цивільних.