Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » В Запоріжжі 21 травня будуть погодинні відключення світла: які черги будуть без електрики

В Запоріжжі 21 травня будуть погодинні відключення світла: які черги будуть без електрики

В Запоріжжі 21 травня будуть погодинні відключення світла: які черги будуть без електрики

Ілюстративне фото

Завтра, 21 травня, в Запоріжжі будуть погодинні обмеження енергопостачання. Відключення світла застосують для четвертої, п’ятої та шостої черги.

Про це повідомляє ПАТ “Запоріжжяобленерго”.

Через дефіцит в енергосистемі в Запоріжжі будуть введенні погодинні обмеження енергопостачання для побутових та юридичних осіб. Без світла залишаться містяни, адреси яких входять до четвертої, п’ятої та шостої черги.

  • 08:00 – 12:00 – Четверта черга
  • 12:00 – 16:00 – П’ята черга
  • 16:00 – 20:00 – Шоста черга

Перша, друга та третя черга участі у графіках погодинних відключень завтра не беруть.

Списки черг, які вимикають під час погодинних відключень в Запоріжжі:


Нагадаємо, що у Запорізькій області сьогодні, 20 травня, з 18:00 до 24:00 для населення та промислових споживачів будуть діяти графіки погодинних відключень. Їх можуть застосовувати у разі перевищення лімітів споживання.

16 травня в Запоріжжі застосували погодинні відключення світла для першої, другої та третьої черги. Проте наразі немає точної інформації, коли застосують обмеження для четвертої, п’ятої та шостої черги.

Чому почалися відключення світла?

Дефіцит в енергосистемі Україні стався внаслідок ракетних ударів ворога по українським електростанціям.

“З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень – цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, особливо у години максимального споживання. Тому Диспетчерський центр «Укренерго» змушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів”, – пояснили в “Укренерго”.

За словами голови правління НЕК «Укренерго» Володимира Кудрицького, потепління дещо знизило рівень споживання електроенергії в Україні. І це, ймовірно, дасть можливість не відключати споживачів упродовж ночі та вранці. Вимушені обмеження триватимуть ще упродовж місяців – і влітку, і восени та взимку.