Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Літні канікули у школах Запоріжжя: коли розпочнуться та скільки триватимуть

Літні канікули у школах Запоріжжя: коли розпочнуться та скільки триватимуть

Літні канікули у школах Запоріжжя: коли розпочнуться та скільки триватимуть

Ілюстративне фото

Стало відомо, коли почнуться і скільки триватимуть літні канікули у запорізьких школах у 2024 році.

Під час воєнного стану навчальний рік триває з 1 вересня по 28 червня. Такі дати встановив Кабінет міністрів.

При цьому місцева влада та кожен навчальний заклад можуть самі вирішувати, коли для школярів чи студентів розпочнуться канікули. Єдина умова – протягом року канікули мають тривати щонайменше 30 календарних днів.

Освітній процес у Запоріжжі планують завершити 1 липня. Останній дзвоник у школах пролунає 31 травня.

При цьому у червні у школах триватимуть додаткові уроки та консультативні заняття. Це відбуватиметься через те, що проводити всі уроки у звичайному режимі не могли через дистанційне навчання та повітряні тривоги.

Нагадаємо, для запорізьких школярів, які цього року будуть вступати до ВИШів діє програма від благодійної організації “Цвічена нація”. За результатами конкурсу та інших умов абітурієнти отримають можливість безкоштовної освіти в київському університеті.

Раніше ми писали, що третій рік поспіль під час повномасштабної війни українські випускники шкіл складатимуть тести, аби довести рівень своїх знань та вступити до вищого навчального закладу. Як і в попередні роки, школярі складатимуть Національний мультипредметний тест (НМТ).