Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Технології » Запоріжці пропонують встановити сонячні панелі на зупинки громадського транспорту

Запоріжці пропонують встановити сонячні панелі на зупинки громадського транспорту

Запоріжці пропонують встановити сонячні панелі на зупинки громадського транспорту

Ілюстративне фото

У Запоріжжі створили електронну петицію з пропозицією встановити сонячні панелі на зупинки громадського транспорту. Її зареєстрували на сайті “Dem. Місцеві петиції”.

Автором петиції виступив Данило Канєв.

Сонячні панелі пропонують розмістити на зупинки громадського транспорту, такі як – ДЕЗ (Завод “Укрграфіт”), ДОК, вул. Футбольна, вул. Демократична, Павло-Кічкас(трамвайна зупинка), вул. Вроцлавська та вул. Мирослава Симчича.

“У зв’язку із нанесенням ударів Російською Федерацією по енергетичній інфраструктурі, з’явилась проблема “блек-аутів”, і система автономних зупинок, зможе освітити зупинки ввечері та вночі і тим самим зменшити навантаження на енергетичну систему”, – пояснює автор петиції.

Під петицією необхідно зібрати ще 740 підписів за 55 днів, аби її розглянули на сесії в міськраді.

Як писав раніше Inform.zp.ua, 18 травня, з 18:00 до 24:00 по Запорізькій області для промислових споживачів вводяться всі п’ять черг графіків обмеження потужності.

Запоріжців просять споживати електроенергію ощадливо та відповідально, передусім – у вечірні години пікового навантаження, з 18:00 до 23:00.