Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Обмеження електроенергії введуть сьогодні у Запорізькій області для промисловості: подробиці

Обмеження електроенергії введуть сьогодні у Запорізькій області для промисловості: подробиці

Обмеження електроенергії введуть сьогодні у Запорізькій області для промисловості: подробиці

Електроенергія

Сьогодні, 18 травня, з 18:00 до 24:00 по Запорізькій області для промислових споживачів вводяться всі п’ять черг графіків обмеження потужності.

Про це повідомили в “Запоріжжяобленерго”.

“Причина обмежень – наслідки п’яти ракетно-дронових атак, здійснених росією по українській енергосистемі з 22 березня. Через пошкодження українські електростанції не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до атак”, – повідомляють в «Укренерго».

Ці обмеження не стосуються населення.

Запоріжців просять споживати електроенергію ощадливо та відповідально, передусім – у вечірні години пікового навантаження, з 18:00 до 23:00.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі за деякими адресами сьогодні, 18 травня, будуть відключати електроенергію. Це пов’язано з плановими та терміновими ремонтними роботами.

Що відомо про вартість електроенергії для населення?

Тариф на електроенергію для побутових споживачів в Україні залишиться незмінним. – 2,64 грн за кіловат.

Кабмін розглядає варіант підвищення тарифу на електроенергію для населення через російські атаки на енергетичну інфраструктуру України.