Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Стало відомо чи будуть відключення світла в Запоріжжі 17 травня, – подробиці

Стало відомо чи будуть відключення світла в Запоріжжі 17 травня, – подробиці

Стало відомо чи будуть відключення світла в Запоріжжі 17 травня, – подробиці

Ілюстративне фото

За умови ощадливого енергоспоживання графіки відключень для побутових споживачів в Запоріжжі 17 травня не застосовуватимуться.

Про це повідомили в ПАТ Запоріжжяобленерго.

Ситуація в Об’єднаній енергосистемі залишається складною, обмеження енергоспоживання тривають. Водночас, доведені НЕК «Укренерго» для Запорізької області на 17 травня ліміти потужності наразі дозволяють уникнути впровадження у регіоні відключень для населення.

Але – виключно за умови ощадливого споживання електроенергії. У разі великого споживання будуть застосовані аварійні відключення світла і знову будуть застосовані графіки відключень по чергах.

Щоб Запоріжжя залишалось зі світлом, в  ПАТ Запоріжжяобленерго просять обмежте користування потужними електроприладами у години ранкового та вечірнього пікового навантаження, за можливості, відкладіть їх роботу на нічний час. Ці прості, але дієві заходи дозволять зберегти баланс в енергосистемі та світло у ваших оселях.


Нагадаємо, раніше Запоріжжяобленерго розповіли, коли в Запоріжжі будуть вимикати другу половину черг.