Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » Збитки через забруднення повітря в Запорізькій області складають майже 165 мільйонів

Збитки через забруднення повітря в Запорізькій області складають майже 165 мільйонів

Збитки через забруднення повітря в Запорізькій області складають майже 165 мільйонів

Якість повітря. Ілюстративне фото

Від початку повномасштабного вторгнення збитки від забруднення атмосферного повітря склали майже 165 млн грн.

Про це повідомили в пресслужбі Державної екологічної інспекції Південного округу.

Інспектори зафіксували понад 160 фактів викидів забруднюючих речовин або суміші таких речовин в атмосферне повітря внаслідок виникнення надзвичайних ситуацій та/або під час дії воєнного стану.

Як писав раніше Inform.zp.ua, минулого тижня у місті Запоріжжя реєстрували перевищення допустимої середньодобової концентрації пилу, фенолу, формальдегіду, а також оксиду і діоксиду азоту.

В результаті ракетного удару по Запоріжжю 22 березня цього року збитки через забруднення ґрунтів та води становлять близько 168 мільйонів гривень.

Раніше Inform.zp.ua писав, чим відома ДніпроГЕС, яких ушкоджень вона зазнала, та коли станцію зможуть відновити після російських обстрілів.