Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі зміняться тарифи на воду – що відомо

У Запоріжжі зміняться тарифи на воду – що відомо

У Запоріжжі зміняться тарифи на воду – що відомо

Водопостачання

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), підтримала для обговорення зміну тарифів на водопостачання. Які зміни очікують на запоріжців?

Про це зазначається у відповідному документі

З 1 червня НКРЕКП пропонує встановити нові тарифи. У Запоріжжі непобутові споживачі платитимуть 22,88 грн за водопостачання та 14,32 грн за водовідведення, «Облводоканал» надаватиме послуги своїм абонентам за тарифами – 27,96 грн за водопостачання та 41,3 грн за водовідведення (ціни вказані без ПДФ за 1 м³).

Після такого підвищення запорізький «Облводоканал» сплачуватиме за водовідведення найбільшу з усіх регіонів ціну.

При цьому тарифи на водопостачання та водовідведення для населення залишаться без змін – на рівні 24 лютого 2022 року. І наразі питання їх підвищення не підіймається.

Нагадаємо, НБУ прогнозує поетапне приведення тарифів на послуги ЖКГ до економічно обгрунтованих рівнів протягом кількох років. Водночас з огляду на складну ситуацію в енергетиці дотаційні тарифи для побутових споживачів можуть зростати швидше.

Водночас терміни та параметри коригування тарифів ЖКГ є сферою невизначеності, додали в НБУ.

Нагадаємо, Inform.zp.ua зібрав всю інформацію про тарифи на комунальні послуги. Скільки доведеться заплатити запоріжцям у травні за світло, газ, воду та вивезення сміття – читайте в цьому матеріалі.

Як писав раніше Inform.zp.ua, Кабмін розглядає варіант підвищення тарифу на електроенергію для населення через російські атаки на енергетичну інфраструктуру України.