Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » Екологічний фестиваль ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0 завершився: що встигли зробити

Екологічний фестиваль ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0 завершився: що встигли зробити

Екологічний фестиваль ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0 завершився: що встигли зробити

Фото: Запорізька міська рада

У Запоріжжі тривав екологічний фестиваль ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL 2.0 з 25 березня й до 3 травня. До нього долучилися понад півтисячі колективів.

Про це повідомили в Запорізькій міській раді.

Під час весняного масштабного фестивалю прибрали більше тисячі локацій по місту.

До толоки долучилися працівники департаментів та управлінь міськради, районних адміністрацій, комунальних підприємств, установ, представники благодійних фондів та організацій, небайдужі містяни – мешканці як багатоповерхівок, так і приватного сектору. До ладу приводили території довкола адмінбудівель, двори й вулиці Запоріжжя.

Нагадаємо, переможцям еко-толоки гарантували подарунки: генератори та холодильники.

Як писав раніше Inform.zp.ua, минулого року в Запоріжжі наприкінці травня завершилась традиційна щорічна екологічна Толока, під час якої учасники, волонтери та небайдужі люди долучилися до прибирання територій. Цього року толока проходила під гаслами “дій не коментуй” та “результат нашими силами” і зібрала десятки колективів і організацій по всьому місту.