Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » В Запорізькій обласній раді звільнили 60% працівників: яка причина

В Запорізькій обласній раді звільнили 60% працівників: яка причина

В Запорізькій обласній раді звільнили 60% працівників: яка причина

Ілюстративне фото. Фото: Запорізька обласна рада

В Запорізькій обласній раді було звільнено 60% працівників. Серед них двоє заступників голови облради, проте сама Олена Жук продовжує працювати.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

В запорізькій обласній раді звільнили 60% відсотків співробітників. Під скорочення потрапила перша заступниця голови облради Людмила Любім. Також вже підписані документи щодо звільнення заступника голови облради Геннадія Фукса.

Третій заступник Владислав Куценко, тимчасово відсторонений від роботи. Рішенням Вищого антикорупційного суду, посадовець ще продовжує бути заступником.

Сама голова Запорізької обласної ради Олена Жук залишається на посаді.

Також звільняється з роботи керівниця обласного центру молоді Інна Скороходова та керівник школи-інтернату №7 Віктор Тлеуш.

“15 мільйонів гривень на рік економимо за рахунок оптимізації апарату Запорізької обласної ради. Ще 6 мільйонів – внаслідок скорочення кількості заступників голови ради. Більше коштів направимо на допомогу Силам оборони України”, – каже Іван Федоров.


Стало відомо, хто зайняв вакантні посади та буде керувати у Запорізькій обласній військовій адміністрації. Оприлюднена команда заступників голови ЗОВА.

Вакантні посади заступників голови Запорізької обласної державної адміністрації зяйняли: Наталія Будяк, Михайло Семікін та Олександр Щербаков.

Наталія Будяк буде керувати напрямки медицини, соціального захисту та підтримки ветеранів війни.

Михайло Семікін та Олександр Щербаков – два заступники, які працювали у Мелітопольській міській раді і, які не полишали своїх обов’язків навіть після початку повномасштабного вторгнення.

Відповідальність Михайла Семікіна – опікуватись освітою, культурою та патріотичним вихованням.

Олександр Щербаков – в його обов’язках комунікація з військовими та організація військової допомоги.

Продовжать працювати за своїми напрямками Руслан Мовчан та Євген Мироненко.