Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » У Запоріжжі 2 травня в деяких будинках не буде води: названо причину

У Запоріжжі 2 травня в деяких будинках не буде води: названо причину

У Запоріжжі 2 травня в деяких будинках не буде води: названо причину

Ілюстративне фото

У Запоріжжі сьогодні, 2 травня, буде ремонт на водопроводі. Через це в деяких споживачів не буде водопостачання.

Про це повідомив КП “Водоканал”.

Сьогодні в Запоріжжі від самого ранку проводять ремонт на водопроводі по вул. Василя Сергієнка, 14. Терміни закінчення ремонту наразі невідомі, проте в цей період буде здійснюватися підвоз води автоцистерною.

За якими адресами не буде води:

  • вул. Василя Сергієнка, 10;
  • вул. Василя Сергієнка, 16;
  • вул. Василя Сергієнка, 18;
  • вул. Василя Сергієнка, 20;
  • вул. Василя Сергієнка, 22;
  • вул. Василя Сергієнка, 24.

Inform.zp.ua зібрав всю інформацію про тарифи на комунальні послуги. Скільки доведеться заплатити запоріжцям у травні за світло, газ, воду та вивезення сміття – читайте в цьому матеріалі.

Нагадаємо, що 24 квітня з 18:00 до 22:00 по Запорізькій області ввели перші три черги графіків обмеження потужності для юридичних споживачів електроенергії.

Керівництво України може підвищити тариф на електроенергію, прирівнявши його до собівартості її виробництва.

Заступник голови комітету Верховної ради з енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко розповів, що в бюджеті країни не вистачить коштів на покриття різниці між собівартістю електроенергії та тарифом для населення. Це пов’язано з тим, що кошти необхідні для відновлення пошкодженої росіянами енергосистеми.

Також ціна газу для населення залишиться незмінною ще щонайменше на рік. Тариф для населення становить 7,96 грн (з ПДВ) за 1 кубометр.

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продовжила дію тарифного плану «Фіксований» ще на рік, керуючись діючим мораторієм на підняття цін», – розповіли у компанії.