Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Сьогодні в Запорізькій області вводяться графіки відключень електроенергії: кого це торкнеться

Сьогодні в Запорізькій області вводяться графіки відключень електроенергії: кого це торкнеться

Сьогодні в Запорізькій області вводяться графіки відключень електроенергії: кого це торкнеться

Ілюстративне фото

Сьогодні, 24 квітня, з 18:00 до 22:00 по Запорізькій області вводять перші три черги графіків обмеження потужності для юридичних споживачів електроенергії.

Про це повідомляють в “Запоріжжяобленерго”.

Енергетики пояснюють введення графіків відключень світла дефіцитом потужності в енергосистемі України внаслідок пошкоджень енергооб’єктів російськими обстрілами.

“Просимо наших клієнтів-юридичних осіб самостійно обмежити власне енергоспоживання до зазначеного у графіках рівня”, – заявляють в обленерго.

Ці обмеження споживання електроенергії не стосуються населення. Проте запоріжців та мешканців області просять споживати електроенергію ощадливо та відповідально, передусім – у вечірні години пікового навантаження, з 18:00 до 23:00.

Що відомо про вартість електроенергії для населення?

Тариф на електроенергію для побутових споживачів в Україні залишиться незмінним. – 2,64 грн за кіловат.

Кабмін розглядає варіант підвищення тарифу на електроенергію для населення через російські атаки на енергетичну інфраструктуру України.