Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Гроза очікується в Запоріжжі 28 квітня: яке попередження дали синоптики

Гроза очікується в Запоріжжі 28 квітня: яке попередження дали синоптики

Гроза очікується в Запоріжжі 28 квітня: яке попередження дали синоптики

Ілюстративне фото

28 квітня на території Запоріжжя та Запорізької області синоптики прогнозують грозу. В регіоні встановили I рівень небезпечності, жовтий.

Про це повідомили в Запорізькому гідрометеорологічному центрі.

“Погодні умови можуть призвести до аварії генераторів, підстанцій, трансформаторів та пошкодження ліній електропередач”, – зазначають синоптики.

Українська метеорологиня Наталя Діденко повідомила, що антициклон, який вирував в Україні, поступово витісниться цими вихідними.

“Хіба що залишки атмосферного східного фронту додадуть трохи дощової вологи найближчої ночі на північному сході України та ввечері в неділю на Лівобережжі”, – додала вона.

За прогнозами синоптикині, з наступного понеділка температура повітря поступово підвищуватиметься.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у Запоріжжі на наступному тижні синоптики прогнозують дощі, які триватимуть протягом тижня. При цьому температура не буде різко знижуватися.