Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Корупція » У Запоріжжі два медичні заклади викрили на махінаціях із закупівлями

У Запоріжжі два медичні заклади викрили на махінаціях із закупівлями

У Запоріжжі два медичні заклади викрили на махінаціях із закупівлями

Ілюстративне фото

У Запоріжжі викрили медичні заклади, які наживалися на закупівлях обладнання. В першому випадку техніку закупили за завищеними цінами, в другому – гроші витратили, а медичного обладнання фактично не існує.

Про це повідомила Запорізька обласна військова адміністрація.

В Запорізькій обласні продовжує працювати моніторингова група “Прозорість та підзвітність”. Фахівці перевірили 41 тендер на понад 230 млн гривень.

Так в ході перевірок виявили, що КНП “Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги” проводила закупівлі медичного обладнання та фармацевтичної продукції за завищеними цінами

Також на розтраті бюджетних коштів викрили КНП “Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань”. Заклад закупив обладнання, витратив кошти, а самої техніки фактично не існує.


Нагадаємо, у Запоріжжі виявили суттєве завищення цін на капремонт протипожежної системи однієї з лікарень обласного рівня. Фінансування проєкту припинили.

Аналізуючи документації на виконання ремонтних робіт в лікарні, фахівці виявили завищення цін.

“Фінансування проєкту з бюджету зупинено”, – заявив очільник ЗОВА Юрій Малашко.

Також у листопаді 2023 року під час аналізу документації об’єктів будівництва Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні встановили, що роботи планують проводити за завищеними цінами. Тоді казали, що якщо проєкт не скоригують до його реальної вартості, то замовників, і виконавців можуть притягнути до відповідальності.