Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Корупція » Фінансування ремонту запорізької лікарні припинили через корупцію: подробиці

Фінансування ремонту запорізької лікарні припинили через корупцію: подробиці

Фінансування ремонту запорізької лікарні припинили через корупцію: подробиці

Врачи

У Запоріжжі виявили суттєве завищення цін на капремонт протипожежної системи однієї з лікарень обласного рівня. Фінансування проєкту припинили.

Про це повідомив голова ЗОВА Юрій Малашко, розповідаючи про роботу групи “Прозорість та підзвітність”.

Аналізуючи документації на виконання ремонтних робіт в лікарні, фахівці виявили завищення цін.

“Фінансування проєкту з бюджету зупинено”, – заявив Малашко.

За його словами, також виявили потенційну корупційну схему при виконанні поточного ремонту будівлі в одній з громад Запорізького району. Ціни на матеріали було завищено більш ніж на 20%. Цією справою вже займаються правоохоронні органи.

Як писав раніше Inform.zp.ua, під час аналізу документації об’єктів будівництва Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні встановили, що роботи планують проводити за завищеними цінами.