Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На будівництві дитячої лікарні в Запоріжжі виявили завищення вартості робіт

На будівництві дитячої лікарні в Запоріжжі виявили завищення вартості робіт

На будівництві дитячої лікарні в Запоріжжі виявили завищення вартості робіт

Запорізька обласна дитяча лікарня

Під час аналізу документації об’єктів будівництва Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні встановили, що роботи планують проводити за завищеними цінами.

Про це повідомив на брифінгу очільник ЗОВА Юрій Малашко .

Фахівці вивчили два проєкти будівництва на суму 52,4 млн. грн. Встановлено, що вартість робіт завищено на 15-17%, що складає близько 8 млн.грн.

Якщо проєкт не скоригують до його реальної вартості, то замовників, і виконавців можуть притягнути до відповідальності. 

Як писав раніше Inform.zp.ua, в кінці жовтня оголосили нові перевірки в медичних закладах. Також продовжується слідство щодо Запорізького обласного краєзнавчого музею.