Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Внаслідок бойових поранень у Запорізькій області загинув прикарпатець Ярослав Ломпас

Внаслідок бойових поранень у Запорізькій області загинув прикарпатець Ярослав Ломпас

Внаслідок бойових поранень у Запорізькій області загинув прикарпатець Ярослав Ломпас

Ярослав Ломпас

Захищаючи Україну, у Запорізькій області загинув Ярослав Ломпас – уродженець с. Битків, житель м. Надвірна Івано-Франківської області. Чоловіку був 41 рік.

Про це повідомив Зіновій Андрійович, очільник Надвірнянської громади.

“Йому б іще жити, виховувати дітей та тішити своїми успіхами батьків, але цього не трапиться, бо Ярослав настільки любив рідну Батьківщину, що за її Незалежність віддав найдорожче – своє життя. Яка ж дорога ціна нашої свободи!”, – пише Зіновій Андрійович.

17 квітня 2024 року навідник кулеметного відділення взводу вогневої підтримки роти вогневої підтримки солдат Ярослав Ломпас загинув внаслідок отриманих бойових поранень в районі північної околиці населеного пункту Дорожнянка Пологівського району Запорізької області.

Нагадаємо, на Запорізькому напрямку загинув воїн із Вінничини старший солдат Тадеуш Матвієнко.

Як зазначається, він загинув ще 22 червня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі Роботине Пологівського району Запорізької області. З того часу вважався зниклим безвісти. Майже рік рідні та близькі жили надією.