Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі впало дерево біля зруйнованої багатоповерхівки: що зараз з будівлею (ФОТО)

У Запоріжжі впало дерево біля зруйнованої багатоповерхівки: що зараз з будівлею (ФОТО)

У Запоріжжі впало дерево біля зруйнованої багатоповерхівки: що зараз з будівлею (ФОТО)

Фото: Inform.zp.ua

Внаслідок вчорашньої негоди у Запоріжжі впало дерево по вул. Незалежної України, 67. Там наразі проводяться ремонтні роботи з відновлення п’ятиповерхівки. Дерево не пошкодило будівлю.

Про це повідомляють кореспонденти Inform.zp.ua.

По вулиці Незалежної України, 67 проводиться відбудова зруйнованої п’ятиповерхівки. Вся будівля була огороджена парканом. Проте внаслідок вчорашньої грози та вітру біля будинку впало дерево. Воно не пошкодило багатоповерхівку, проте прим’яло загороду.

Фото: Inform.zp.ua
Фото: Inform.zp.ua
Фото: Inform.zp.ua

За словами очевидців, на місці вже працюють спецслужби. Вони розпилили частини дерева та будуть усувати наслідки негоди.


Раніше ми писали, що у Запоріжжі продовжують відновлювати житло, яке постраждало від російських ударів. Зокрема, шістьма пошкодженими будинками займається Держагентство відновлення та розвитку інфраструктури України.

У кожному з будинків проводиться свій комплекс робіт: посилення несучих конструкцій, утеплення фасадів, встановлення вікон і балконних конструкцій, електромонтажні роботи.

Вчора у Запоріжжі вирувала гроза та сильний вітер. Робота з усунення наслідків негоди у Запоріжжі тривала всю ніч. Усього надійшло близько 60 офіційних заявок про повалені дерева та гілля. Також ртувальники прибрали повалені дерева, які перешкоджають руху транспорту та пішоходів.

Через негоду в Запоріжжі перекрили деякі дороги. На місцях патрульні, які забезпечують безпеку дорожнього руху, а також профільні служби, які працюють над усуненням наслідків негоди.

Також через погодні умови в деяких запоріжців не було світла. Без електропостачання залишилося понад 10 тисяч споживачів. Ремонтники продовжують усувати аварії.