Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Афіша » У Запоріжжі відбудеться безкоштовний показ в кінотеатрі Довженка

У Запоріжжі відбудеться безкоштовний показ в кінотеатрі Довженка

У Запоріжжі відбудеться безкоштовний показ в кінотеатрі Довженка

Кінотеатр ім. Довженка. Фото: Запорізька міськрада

До 60-річчя Кінотеатру ім. Довженка в Запоріжжі відбудеться безкоштовний показ фільмів. В цей день не буде звичного розкладу сеансів.

Про це повідомили на сторінці кінотеатру ім. Довженка в Facebook.

Запорізький кінотеатр ім. Довженка 17 квітня буде відзначати своє 60-річчя. З цієї нагоди для містян влаштовують безкоштовний показ фільмів. В цей день не буде звичного розкладу сеансів з прем’єрними стрічками.

  • 12:00 – “Мавка. Лісова пісня”
  • 14:00 – “Батько”
  • 16:10 – “Весела прогулянка”

Всі охочі можуть просто прийти за адресою пр. Соборний, 145 та насолодитися переглядом стрічок.


Нагадаємо, що запоріжцям випала нагода переглянути фільм “Ми, наші улюбленці та війна” режисера Антона Птушкіна. Окрім цього всі гості зможуть поспілкуватися з автором стрічки.