Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Афіша » У Запоріжжі відбудеться показ фільму та зустріч з Антоном Птушкіним

У Запоріжжі відбудеться показ фільму та зустріч з Антоном Птушкіним

У Запоріжжі відбудеться показ фільму та зустріч з Антоном Птушкіним

Антон Птушкін Запоріжжя фільм Ми наші улюбленці та війна

Запоріжцям випала нагода переглянути фільм “Ми, наші улюбленці та війна” режисера Антона Птушкіна. Окрім цього всі гості зможуть поспілкуватися з автором стрічки.

У Запоріжжі покажуть документальний фільм спільного виробництва України та Канади “Ми, наші улюбленці та війна” від режисера Антона Птушкіна. У фільмі розповідають, як повномасштабне вторгнення росії вплинуло не тільки на людей, а й на їхніх улюбленців. Головні герої – коти, собаки ведмеді, леви та інші тварини. Вони теж є свідками та жертвами цієї війни.

Окрім цього всі гості мають можливість поспілкуватися з Антоном Птушкіним, адже він завітає до Запоріжжя. Показ фільму відбувається в закритій формі, тому попередньо треба зареєструватися.

Дата: 18 квітня, 16:00.

Форма для реєстрації за посиланням.

Місце проведення заходу надійде всім зареєстрованим за день до проведення заходу.