Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Бізнес » Запоріжці можуть отримати безкоштовні IT-курси: як це зробити

Запоріжці можуть отримати безкоштовні IT-курси: як це зробити

Запоріжці можуть отримати безкоштовні IT-курси: як це зробити

Ілюстративне фото

Запоріжці можуть отримати безкоштовне навчання у сфері IT. Для містян проведуть безкоштовний вебінар, в якому вони отримають базове розуміння про професію.

Про це повідомили в Запорізькому обласному центрі зайнятості.

Для запоріжців проведуть вебінар “Маршрут твого старту в ІТ”. Там громадян ознайомлять з основами цієї сфери. Взяти участь в заході можуть всі охочі, участь безкоштовна.

На заході спікерка Галина Разумей розкаже про:

  • Основні етапи стратегії працевлаштування в ІТ;
  • Оформлення резюме та профілю в LinkedIn;
  • Як підбирати вакансії та готуватися до співбесіди;
  • Як бути проактивним та отримати вигідний офер;
  • Аналітичні інструменти при пошуку роботи.

Окрім цього містяни можуть самостійно обрати ІТ-курс для безкоштовного навчання. Для цього необхідно звернутися до закладів освіти служби зайнятості, або найближчого центру зайнятості.

Дата: 16 квітня, початок о 18:00.

Номер: 0 800 33 67 28

Попередня реєстрація на освітній вебінар за посиланням.


Як ми писали раніше, у базі даних Запорізької обласної служби зайнятості налічується майже 700 пропозицій роботи. Сьогодні на 1 вільне робоче місце в Запоріжжі в середньому претендує 15 безробітних.