Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Іван Федоров прокоментував ракетні удари по Запоріжжю: чому люди не йдуть в укриття

Іван Федоров прокоментував ракетні удари по Запоріжжю: чому люди не йдуть в укриття

Іван Федоров прокоментував ракетні удари по Запоріжжю: чому люди не йдуть в укриття

Ілюстративне фото

В Запоріжжі повітряна тривога звучить близько 5 годин на добу. Саме це, на думку очільника Запорізької ОВА Івана Федорова, є причиною того, що люди не йдуть в укриття.

Про це Іван Федоров розповів у телемарафоні.

За словами посадовця, укриття в Запоріжжі існують в недостатній кількості. Проте це питання вирішується: старі укриття ремонтують та будують нові. Натомість очільник ЗОВА зазначає, що головна причини, чому люди не йдуть в укриття – велика частота повітряних тривог.

“В Запоріжжі в середньому повітряна тривога звучить 5 годин на добу. Тож ми маємо розуміти, що третину часу, який людина не спить, вона має проводити в укритті. Тому ми розбили інформування наших мешканців на декілька рівнів”, – каже Іван Федоров.

Запоріжців продовжують інформувати про ракетну небезпеку та про запуски балістики. Проте посадовець додає, що швидкість балістичних ракет висока, вони встигають долетіти за секунди після сигналу повітряної тривоги.

“Не завжди наші мешканці можуть вкритися в укриттях. На то є причина – близькість до лінії фронту” – каже Іван Федоров.


Раніше ми писали, що вчора, 8 квітня, російські війська нанесли ракетний удар по промисловому об’єкту в Запоріжжі. Від обстрілу загинув батько чотирьох дітей В’ячеслав Гончарук.