Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Заборона на вилов риби: коли діятиме у Запоріжжі

Заборона на вилов риби: коли діятиме у Запоріжжі

Заборона на вилов риби: коли діятиме у Запоріжжі

Ілюстративне фото

Нерестова заборона на вилов водних біоресурсів на водоймах Запорізької області триватиме з 1 квітня до 20 травня, на Дніпровському водосховищі – з 5 квітня до 10 червня, а на річці Дніпро від греблі Дніпровської ГЕС – з 10 квітня до 15 червня.

Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Запорізькій області.

Проте у період нересту браконьєри не зважають на правові обмеження, вкрай необхідні для відтворення водних біоресурсів.

Упродовж кількох днів правоохоронці вилучили у порушників понад 1400 метрів незаконних знарядь лову. З метою протидії «мародерам» на воді в акваторії Дніпра здійснюються профілактичні рейди. 

Поліція Запоріжжя закликає громадян сумлінно дотримуватися встановлених норм природоохоронного законодавства: якщо ви стали очевидцем порушення правил рибальства та незаконної реалізації риби, не зволікайте – повідомляйте про це за номером 102.

Нагадаємо, на водоймах у Запоріжжі та Запорізькому районі розпочався період заборони риболовлі під час нересту. Ловити рибу можна тільки на визначених ділянках, аби не нашкодити природі та не порушити закон.