У Запоріжжі на продажі боєприпасів затримали місцевого мешканця. Чоловіка “схопили на гарячому” під час чергового збуту гранат різних типів.
Про це повідомили в ГУ Нацполіції Запорізької області.
Оперативника затримали в Запоріжжі чоловіка, який продавав гранати. Фігуранта “схопили на гарячому” під час спроби продати гранати типів М-67, РГН та РГО за 4 000 гривень.
![У Запоріжжі затримали "продавця" боєприпасів](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/60fcc9e1f1e43d33facdf3cad2b882b7-1024x751.jpeg)
![У Запоріжжі затримали "продавця" боєприпасів](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/4f9a9d4c12712c48d0218669d85c45ec-1024x768.jpeg)
В оселі підозрюваного правоохоронці знайшли:
- 50 патронів калібру 7,62;
- постріл ВОГ-25;
- 150 грамів тротилу;
- запал до ручної гранати;
- снайперську гвинтівку.
Наразі поліція встановлює джерела надходження боєприпасів та інших осіб, які можуть бути причетними.
Чоловіку повідомили про підозру за ч. 1 ст. 263 ККУ (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Йому загрожує від 3 до 7 років тюрми.
Нагадаємо, що у Запоріжжі біля школи поліцейські виявили пакунок з гранатами. Всі вони були різних модифікацій, хтось сховав вибухонебезпечні предмети за гаражем.