Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » В Запоріжжі гине риба: в Дніпрі знайшли відхилення від норми

В Запоріжжі гине риба: в Дніпрі знайшли відхилення від норми

В Запоріжжі гине риба: в Дніпрі знайшли відхилення від норми

Фото: Держекоінспекція Південного округу

У Запоріжжі в річці Дніпро знайшли відхилення від норми. Через це у водоймі гине риба. Екологи продовжують обстежувати воду.

Про це повідомили в Державній екологічній інспекції Південного округу.

В Запоріжжі в річці Дніпро біля урочища “Вирва” загинула риба. Через це екологи провели дослідження води та виявили відхилення. Зокрема, у воді підвищений рівень гідроксидів. При нормі – 8,5, у Дніпрі цей показник дорівнює – 9,17.

“Це може бути викликано викидами, які були спричинені ворожими ударами по Дніпровській ГЕС”, – йдеться в повідомленні інспекторів.

З пробами води проводяться й інші дослідження. Результати екологи повідомлять згодом.


Як ми писали раніше, у Запоріжжі інспектори рибоохоронного патруля виявили 40 загиблих риб. Ймовірна причина отруєння – витік нафтопродуктів з ДніпроГЕС в річку.