Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Журналісти ідентифікували військових з Криму, що загинули в Запорізькій області

Журналісти ідентифікували військових з Криму, що загинули в Запорізькій області

Журналісти ідентифікували військових з Криму, що загинули в Запорізькій області

Російські військові. Ілюстративне фото

У Запорізькій області загинули щонайменше четверо російських військових з Криму за останні три місяці.

Журналістам Крим.Реалії вдалося ідентифікувати 160 військових із Криму, які загинули на війні з Україною.

Вдалося знайти 160 некрологів. З них 29 – кримчани з 810-ї окремої гвардійської бригади морської піхоти РФ, 8 – зі 126-ї окремої гвардійської бригади берегової оборони. Більш ніж у третині випадків дані про підрозділи та формування не вказуються.

Про місце загибелі більшості з ідентифікованих – 87 осіб – нічого не відомо. При цьому вдалося з’ясувати, що 28 російських військових із Криму загинули у Херсонській області, 24 – у Донецькій області, 9 – у Луганській, 4 – у Запорізькій, 3 – у Харківській області, 2 – у Севастополі, по одному – у Миколаївській області, Чорному морі, а також на аеродромі в Саках.

Журналістам Крим.Реалії вже вдалося встановити особи понад 680 загиблих російських військових із Криму та Севастополя. Російська сторона офіційно не публікує даних про втрати.