Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі комунальники усувають наслідки обстрілів (ФОТО)

У Запоріжжі комунальники усувають наслідки обстрілів (ФОТО)

У Запоріжжі комунальники усувають наслідки обстрілів (ФОТО)

Фото: Запорізька міська рада

За добу від російських ударів у Запоріжжі постраждали 63 багатоквартирних та 35 приватних будинки. Людям закривають вибиті вікна, дах та надають будівельні матеріали.

Про це повідомили в Запорізькій міській раді.

На сьогодні у 43-х багатоквартирних і 15-ти приватних будинках закрили вибиті вікна. Ще у 4-х будинках приватного сектору відремонтовано покрівлі. Людям, які вирішили виконувати роботи самостійно, надаються ремонтні матеріали з резервів.

Працівники соцслужб і райадміністрацій консультували людей та фіксували пошкодження житла. Допомогу надавали і волонтери. Завтра роботи з ліквідації наслідків ударів продовжаться.


Раніше ми писали, що сьогодні, 6 квітня, в Запоріжжі знову чули вибухи. За офіційною інформацією, постраждали промислові об’єкти.