Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » Бізнес » Запоріжцям пропонують роботу: які вакансії

Запоріжцям пропонують роботу: які вакансії

Запоріжцям пропонують роботу: які вакансії

Східний гірничо-збагачувальний комбінат

У Запоріжжі 10 квітня відбудеться ярмарок вакансій. Всі охочі можуть прийти та отримати роботу на підприємстві “Східний гірничо-збагачувальний комбінат”.

Про це повідомили в Запорізькому обласному центрі зайнятості.

Для всіх охочих є можливість отримати роботу на “Східному гірничо-збагачувальному комбінаті”. Це єдине в Україні підприємством, що видобуває уранову руду та виробляє урановий оксидний концентрат.

Підприємство пропонує вакансії робітничих професій та інженерно-технічних спеціальностей. Співробітникам надається можливість безкоштовного проживання у корпоративному гуртожитку та 100% бронювання.

Дата: 10 квітня о 10:00.

Місце: вул. Незалежної України, 56А.

Телефон: 066 656 59 77.


Як ми писали раніше, на сьогодні у базі даних Запорізької обласної служби зайнятості налічується майже 700 пропозицій роботи. Сьогодні на 1 вільне робоче місце в Запоріжжі в середньому претендує 15 безробітних.