Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Дві людини померли в лікарні: наслідки обстрілу Запоріжжя 5 квітня

Дві людини померли в лікарні: наслідки обстрілу Запоріжжя 5 квітня

Дві людини померли в лікарні: наслідки обстрілу Запоріжжя 5 квітня

Обстріл Запоріжжя 5 квітня

Вчора, 5 квітня, російські війська нанесли дві серії ракетних ударів по Запоріжжю. Внаслідок атаки 4 людини загинуло, ще 23 постраждало. Двоє людей померли в лікарні.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Через атаку по Запоріжжю пошкоджено понад 40 будівель: 24 приватних будинки, 9 багатоповерхівок, гуртожиток і дитячий садок.

Від обстрілу поранення отримали 23 людини. Вісім громадян знаходяться у лікарні, серед них чотири – у важкому стані. Постраждали й неповнолітні 9-ти і 17-ти років.

Загинуло 4 людини – 2 чоловіка та 2 жінки. З них двоє людей померли в лікарні.


Як ми писали раніше, російські загарбники обстріляли Запоріжжя у п’ятницю, 5 квітня. Внаслідок обстрілу є постраждалі.