Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » У Запоріжжі внаслідок обстрілу змінився рух громадського транспорту: як працює 6 квітня

У Запоріжжі внаслідок обстрілу змінився рух громадського транспорту: як працює 6 квітня

У Запоріжжі внаслідок обстрілу змінився рух громадського транспорту: як працює 6 квітня

Ілюстративне фото

У Запоріжжі внаслідок вчорашнього обстрілу маршрути громадського транспорту змінилися. Ці зміни в роботі транспорту тимчасові.

Про це повідомили в Управлінні з питань транспортного забезпечення Запорізької міської ради.

Транспорт в Запоріжжі буде тимчасово курсувати з вул. Стартової, вул. Магістральної, вул. Іванова та з 2-го та 3-го Шеченківського мкрн через вул. Чарівну та вул. Героїв 55-ї бригади далі по вул.8-го березня, вул. Ігоря Сікорського, вул. Солідарності, вул. Стефанова, вул. Українську, далі за маршрутом.

Також не будуть обслуговуватися зупинки «вул. Іванова» та «Уральські казарми».

Зміни не пов’язані з обстрілом

Комунальні автобуси:

  • з Бородінського мкрн (маршрути №18, 72) та Осипенківського мкрн (маршрут №17) слідують від вул. Гребельної через бул. Вінтера, вул. Кияшка, вул. Академіка Весніна, вул. Сергія Синенка, вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, о. Хортицю, пр. Металургів, вул. Богдана Хмельницького, через пл. Запорізьку, пр. Соборний, далі за своїми маршрутами та у зворотному напрямку (без заїзду на вул. Кияшка);
  • «Завод «Запоріжкабель» – пр. Металургів» (тролейбусний маршрут №8) від кінцевої зупинки «Завод «Запоріжкабель», вул. Гребельна, через бул. Вінтера, вул. Кияшка, вул. Академіка Весніна, вул. Сергія Синенка, вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, через о. Хортицю до зупинки «пр. Металургів» та у зворотному напрямку (без заїзду на вул. Кияшка);
  • «вул. Піщана – пр. Металургів» (тролейбусний маршрут №3) від вул. Сергія Синенка через вул. Антона Незоли (вул. Таганську), Арковий міст, через о. Хортицю до зупинки «пр. Металургів» та у зворотному напрямку.

Тролейбусні маршрути:

  • з Космічного мкрн (маршрут №8) та Південного мкрн (маршрут №3) слідують по пр. Соборному до площі Запорізької та у зворотному напрямку.
  • Тролейбусні маршрути №11 та №17 організовано сполученням «вул. Сєдова – пл. Запорізька».

Припинено рух трамваїв:

У зв’язку з проведенням аварійних робіт стрілочного переводу на пл. Транспортній припинено рух трамвайних маршрутів №10, 12, 14 та 15.

Рух трамвайних маршрутів №3 та №16 організовано наступним чином:

  • трамвайний маршрут № 3 – «Запоріжжя Ліве – трамвайне депо»;
  • трамвайний маршрут № 16 – «Павло – Кічкас – трамвайне депо».

Інші автобусні маршрути:

  • Рух автобусного маршруту № 56 «Комбінат «Запоріжсталь» – Центральна прохідна» подовжено від зупинки «Центральна прохідна» через пр. Моторобудівників, вул. Червону, вул. Залізничну, вул. Троїцьку, вул. Гоголя, вул. Дніпровську до кінцевої зупинки «Майдан Волі» та у зворотному напрямку.
  • У зв’язку зі зміною схеми організації дорожнього руху по о. Хортиця, зупинку «Хортицька академія» в напрямку лівобережної частини м. Запоріжжя для автобусних маршрутів з Хортицького району тимчасово скасовано.
  • У зв’язку з відсутністю можливості підприємством ТДВ «Автопарк» обслуговування за автобусними маршрутами № 87 «пр. Металургів – Аптека (вул. Рубана)» та № 55 «вул. Рубана – вокзал «Запоріжжя-1», перевезення за цими маршрутами тимчасово не здійснюватимуться.

Нагадаємо, що в Запорізькій міській раді прийняли рішення про подовження графіку роботи маршрутного таксі № 46. Тепер воно буде курсувати по Запоріжжю до 22 години.