Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » У Запоріжжі подовжили графік роботи маршруток

У Запоріжжі подовжили графік роботи маршруток

У Запоріжжі подовжили графік роботи маршруток

Ілюстративне фото

В Запорізькій міській раді прийняли рішення про подовження графіку роботи маршрутного таксі № 46. Тепер воно буде курсувати по Запоріжжю до 22 години.

Про це повідомили в Запорізькій міській раді.

Комісія з питань обслуговування автобусних маршрутів та фахівці міської ради опрацювали й скаргу однієї з мешканок міста. Жінка просила подовжити роботу маршрутного таксі № 46. Маршрутне таксі курсує від вул. Піщаної до вул. Олімпійської.

“Це питання вирішено. Роботу маршруту подовжили до 22.00. Дотримуватися графіку руху у повному обсязі водії будуть і у вихідні, і у святкові дні. Є пояснення безпосередньо перевізника щодо цього питання, і воно вирішене”, – йдеться в повідомленні.


Нагадаємо, що сьогодні, 4 квітня, роботу громадського транспорту змінено. Тимчасово призупинено рух трамваїв.